Original BARF - Dogmaraton výsledky

Dogmaraton

Muži

1. místo - Jiří Klement - Kirra - Evropský husky - 4h 44min

2. místo - Lukáš Czerner - Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett - Flat Coated Retriever - 6h 28min

3. místo - Lukáš Adámek - Maura - Kříženec - 8h 41min

4. místo - Marek Firczyk - Wolf - Československý vlčák 9h 6min

5. místo - Martin Vašica - Bonny - Bílý švýcarský ovčák 9h 35min

6. místo - Jiří Novák - Max - Boloňský psík 11h 30min

7. místo - Martin Jurečka - Omleca z Páralovy zahrady - Hovawart 11h 29min (Jen po bod K4)

Ženy

1. místo - Lenka Chmelářová - Bonie - Kříženec 8h 18min

2. místo - Magda Maralíková - Žofka - Kříženec 8h 46min

3. místo - Jana Kejklířová - Tribu - Kříženec 10h 26min

4. místo Martina Nováková - Míša - Kříženec 11h 30min

5. místo - Kateřina Mayerová - Jack - Kříženec 12h 9min

Dog ½ maraton

Muži

1. místo - Mateusz Wantuła - Bahram Černý Kondor "Barney" - Australský ovčák 2h 16min

2. místo - Tomáš Klus - Hempi - Border kolie 2h 30min

3. místo - Jan Antoš - Arny - Kříženec 2h 36min

4. místo - Lukáš Valchař - Arson Polar luk - Sibiřský husky 2h 54min

5. místo - Miroslav Baron - Miruška - Kříženec 3h 1min

6. místo - Jozef Laurenčík - Ego/Chocco - Sibiřský husky/Sibiřský husky 3h 3min

7. místo - Dominik Gabrys - Sydney - Sibiřský husky 3h 16min

8. místo - Martin Bartusek - Kili - Československý vlčák 3h 47min

9. místo - Roman Barchanski - Christopher Diamon Tichý Stín - Československý vlčák 3h 51min

10. místo - Radek Dokoupil - Black Rose Green May-T "Maja" - Australský ovčák 5h 19min

Ženy

1. místo - Janka Semančíková - Rufus - Border kolie 3h 10min

2. místo - Veronika Dybalová - Malina - Australský ovčák 3h 12min

3. místo - Kamila Máchová - Tedy -Kříženec 3h 25min

4. místo - Markéta Semanová - Apollo Polar luk - Sibiřský husky 3h 28min

5. místo - Dorota Lipowská - Rick - Dobrman 3h 29min

6. místo - Kateřina Pindorová - Bady - Sibiřský husky 3h 38min

7. místo - Kamila Walachová - Džína - Německý ovčák 3h 45min (-15min.)

8. místo - Tereza Píšková - Aki - Československý vlčák 3h 47min

9. místo - Izabela Lisá - Aslan - Český horský pes 4h 0min

10. místo - Ewa Mladá - Bor Gorolia Klenot - Polský honič 4h 5min

11. místo - Jarmila Nedomová - Čaky - Český strakatý pes 4h 6min

12. místo - Markéta Kufová - Pjynta - Kříženec 4h 22min

13. místo - Svatava Holíková - Bacardi z Vančáku - Švýcarský honič 4h 33min

14. místo - Kateřina Omylová – Sheila – Rhodéský ridgeback 4h 37min

15. místo - Nikol Březinová - Fox - Shiba-Inu 5h 16min

16. místo - Michaela Bielczyková - Bonie - Sibiřský husky 5h 19min

17. místo - Tereza Golasovská - Oliver - Miniaturní bulteriér 5h 30min

18. místo - Zuzana Mladá - Dasza Władcy Kniei - Polský honič 5h 53min

19. místo - Anna Zmeltová - Elrond Zimní sen - Vlčí špic 6h 16min

Mimo soutěž - Beata Tomanek - Zara - Sibiřský husky 3h 16min

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.